Agenda printversie

2019

JUNI

VRIJDAG 14 JUNI
Privé
ZATERDAG 15 JUNI
Privé

DINSDAG 18 JUNI OM 16U00
Restaurant Benny
Vlaanderenstraat 13
8400 Oostende
VRIJDAG 21 JUNI OM 19U00
Hippodroom
Kattestraat 188
8520 Kuurne
WOENSDAG 26 JUNI OM 16U15
Campus Ten Haghedorne

Sint-Truidensesteenweg 492
3300 Hakendover (Tienen)
VRIJDAG 28 JUNI OM 20U00
Verjaardagsfeest Luc
Den Boomgaard
Wolvertem
Binnenkort meer info
ZATERDAG 29 JUNI OM 22U00
Gasthof Delicia
Visésteenweg 226
3770 Riemst
ZONDAG 30 JUNI OM 21U00
Met fanfare

Gasthof Delicia
Visésteenweg 226
3770 Riemst

JULI

MAANDAG 1 JULI TUSSEN 15U00 EN  18U00
Gasthof Delicia
Visésteenweg 226
3770 Riemst
ZATERDAG 6 JULI OM 21U30
Feesttent

8301 Ramskapelle Knokke-Heist
ZONDAG 7 JULI OM 17U30
vzw De Bolster (vroeger Mariaheem Ter Wilgen)
Kasteeldreef 2
9630 Beerlegem
ZONDAG 7 JULI OM 21U00
Feesttent
Eekhoute 10
8972 Proven Poperinge
DONDERDAG 11 JULI OM 21U45
Sunparks

Postelsesteenweg 100
2400 Mol
ZATERDAG 13 JULI OM 23U00
Feesttent achter zaal Hazebrug

Haezeweidestraat 24
8920 Langemark-Poelkapelle
ZONDAG 14 JULI OM 17U00
Feesttent

Waanzinnig weekend Herfelingen
Mollestraat
1540 Herfelingen
ZONDAG 14 JULI OM 21U00
Overdekt openluchtpodium

8450 Bredene
WOENSDAG 17 JULI OM 20U00
Overdekt openluchtpodium

8434 Westende
VRIJDAG 19 JULI OM 10U00
Radio 2 Plage préferée
8420 De Haan
VRIJDAG 19 JULI OM 14U30
ZATERDAG 20 JULI OM 14U30
ZONDAG 21 JULI OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00 
DONDERDAG 25 JULI OM 12U15 EN 17U15
Gentse feesten

St-Bavo humaniora
Reep 4
9000 Gent
VRIJDAG 26 JULI OM 14U30
ZATERDAG 27 JULI OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00
ZATERDAG 27 JULI OM 22U30
Met orkest New Bis Band

Feesttent Noorderwijk
Ring 29
2200 Herentals
ZONDAG 28 JULI OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00
MAANDAG 29 JULI OM 16U00
Overdekt openluchtpodium
8370 Blankenberge

AUGUSTUS

DONDERDAG 1 AUGUSTUS OM 23U00
Openluchtpodium

Isabellaplein
3270 Scherpenheuvel
VRIJDAG 2 AUGUSTUS OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00
VRIJDAG 2 AUGUSTUS OM 20U00
Openluchtpodium

8430 Middelkerke
ZATERDAG 3 AUGUSTUS OM 14U30
ZONDAG 4 AUGUSTUS OM 14U30
VRIJDAG 9 AUGUSTUS OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00 
VRIJDAG 9 AUGUSTUS OM 23U30
Villa Fiësta

Wechelsebaan 194
2275 Lille
ZATERDAG 10 AUGUSTUS OM 14U30
ZONDAG 11 AUGUSTUS OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00 
ZONDAG 11 AUGUSTUS OM 21U50
Mennefeesten

Terrein hoek Bruggestraat-Molleveld
8770 Ingelmunster
MAANDAG 12 AUGUSTUS OM 20U15
Openluchtpodium
Dorp 10

9070 Heusden
GRATIS INKOM
DINSDAG 13 AUGUSTUS OM 20U00
Openluchtpodium

8370 Blankenberge
WOENSDAG 14 AUGUSTUS
Feestzaal Libbeke
Gellenberg 16
3210 Lubbeek
DONDERDAG 15 AUGUSTUS OM 14U30
Het witte paard
Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00
DONDERDAG 15 AUGUSTUS OM 21U00
Overdekt podium
Stationsplein
3400 Landen
VRIJDAG 16 AUGUSTUS OM 14U30
ZATERDAG 17 AUGUSTUS OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00
ZONDAG 18 AUGUSTUS OM 14U30
Het witte paard
Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00
DINSDAG 20 AUGUSTUS OM 21U30
Overdekt openluchtpodium
Hospitaalstraat 12
9620 Zottegem
VRIJDAG 23 AUGUSTUS OM 14U30
ZATERDAG 24 AUGUSTUS OM 14U30
ZONDAG 25 AUGUSTUS OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00 
VRIJDAG 30 AUGUSTUS OM 14U30
ZATERDAG 31 AUGUSTUS OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00
ZATERDAG 31 AUGUSTUS OM 21U00

Openluchtpodium
Dijk 25
2861 OLV-Waver

SEPTEMBER

ZONDAG 1 SEPTEMBER OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00 
ZONDAG 1 SEPTEMBER OM 22U55
Koekelare leeft

Sint Maartensplein 19
8680 Koekelare
VRIJDAG 6 SEPTEMBER OM 14U30
ZATERDAG 7 SEPTEMBER OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00 
ZATERDAG 7 SEPTEMBER OM 00U00
't Buurthuis

Zandstraat 13
2431 Veerle Heide (Laakdal)
ZONDAG 8 SEPTEMBER OM 14U30
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
Info en reservatie: 050 41 11 00 
MAANDAG 9 SEPTEMBER 23U00
Kaasboerin

Eerselseweg 99
2400 Mol-Postel
DINSDAG 10 SEPTEMBER OM 16U15
Domein Puyenbroek

Puyenbrug 1
9185 Wachtebeke
ZATERDAG 14 SEPTEMBER OM 17U00
Privé

ZONDAG 15 SEPTEMBER OM 17U00
Het witte paard

Visserstraat 53
8370 Blankenberge
DONDERDAG 19 SEPTEMBER
Privé

ZATERDAG 21 SEPTEMBER OM 22U00
De Casino

Stationstraat 104
9100 St-Niklaas
WOENSDAG 25 SEPTEMBER OM 16U15
Plopsaland

De Pannelaan 68
8660 De Panne
DONDERDAG 26 SEPTEMBER OM 15U00
Ambilunch

Feestzalen Castel
Ninoofsesteenweg 5
1540 Herne
Info en reservatie: 02 308 09 44
ZATERDAG 28 SEPTEMBER OM 16U00
Zaal Roxy
Jan Hammeneckerstraat 41
2880 Mariekerke (Bornem)
ZATERDAG 28 SEPTEMBER OM 21U00
Veaudeville

Hangar de Veau
Mallaardstraat 3
9400 Ninove
ZATERDAG 28 SEPTEMBER OM 00U00
CC Panishof

Bommershovenstraat 10
3840 Bommershoven (Borgloon)
ZONDAG 29 SEPTEMBER OM 17u30
Kermisfeesten

rechtover het gemeentehuis
Harelbekestraat 27
8540 Deerlijk

OKTOBER

ZATERDAG 5 OKTOBER OM 21U30
Feesttent

August Hermanplein
2560 Nijlen
ZONDAG 6 OKTOBER OM 14U30
Concert 30 jaar Luc Steeno

GC Den Egger
August Nihoulstraat 74
3270 Scherpenheuvel
Reservatie: 013 46 06 50
MAANDAG 7 OKTOBER OM 14U30
DINSDAG 8 OKTOBER OM 14U30

WOENSDAG 9 OKTOBER OM 14U30
DONDERDAG 10 OKTOBER OM 14U30
Kaasboerin

Eerselseweg 99
2400 Postel Mol
Info en reservatie: 014 37 70 84 
ZATERDAG 12 OKTOBER OM 22U45
Technische school  St-Paulus

Kruisven 5
2400 Mol
ZONDAG 13 OKTOBER OM 20U00
Kapellekenskermis

Hoek Braamstraat - Kapelleken
9080 Lochristi
MAANDAG 14 OKTOBER OM 14U30
DINSDAG 15 OKTOBER OM 14U30

WOENSDAG 16 OKTOBER OM 14U30
DONDERDAG 17 OKTOBER OM 14U30
Kaasboerin

Eerselseweg 99
2400 Postel Mol
Info en reservatie: 014 37 70 84 
MAANDAG 21 OKTOBER T.E.M. MAANDAG 28 OKTOBER
Fanreis naar Benidorm
met CD-voorstelling
met concert

NOVEMBER

ZATERDAG 9 NOVEMBER OM 20U45
Zaal Hambiance

Kaaiplein 35
9220 Hamme
ZATERDAG 9 NOVEMBER OM 23U00
Parochiecentrum

Kerkkouterstraat 60
9520 Bavegem
DINSDAG 12 NOVEMBER
Privé
DONDERDAG 14 NOVEMBER
Privé
VRIJDAG 15 NOVEMBER
Versluys Arena - KV Oostende
Leopold Van Tyghemlaan 62
8400 Oostende
ZONDAG 17 NOVEMBER
Privé
WOENSDAG 20 NOVEMBER
Privé
ZATERDAG 23 NOVEMBER OM 22U45
25 jaar kersthuisje Overmere

Festivalhal
Donklaan 125
9290 Berlare
Reservatie: 0474 97 62 68  of 0498 73 70 35

DECEMBER

ZONDAG 8 DECEMBER
Kerst in Riemst

Gasthof Delicia
Visésteenweg226
3770 Riemst
ZATERDAG 14 DECEMBER om 20u00
Jubileumconcert afsluiter feestjaar 30 jaar Luc Steeno
Gc De Muze
Brusselsesteenweg 69
1860 Meise

DONDERDAG 26 DECEMBER TUSSEN 19U30 EN  22U00
 Kerstconcert

Don Bosco kerk
Don Boscoplein 7
8820 Torhout

2020

JANUARI

MAANDAG 6 JANUARI
Gasthof Delicia
Visésteenweg 226
3770 Riemst
DINSDAG 7 JANUARI
Gasthof Delicia
Visésteenweg 226
3770 Riemst
ZATERDAG 18 JANUARI OM 20U00
Het Dommelhof
Toekomstlaan 5
3910 Neerpelt
VRIJDAG 31 JANUARI
Restaurant Leeuw van Vlaanderen
Isabellaplein
3270 Scherpenheuvel
FEBRUARI
ZATERDAG 29 FEBRUARI
Casino Cursaal
Oosthelling 12
8400 Oostende